Liivimaa Kinnisvarabüroo
Eesti keeles In English Пo-Pycckи
Ettevõttest Üürikorterid Pakkumised Kontakt

Üldandmed
Kutsume Teid külastama Bulgaariat - külalislahket maad, kus on avarad võimalused mitmekesise ja huvitava puhkuse veetmiseks.

Bulgaaria – see on riik, kus Te saate valida puhkuse oma maitse järgi, olgu selleks siis suustamine lumistel mäenõlvadel, puhkus randades, lärmakad peoõhtud basseinide ääres, tegelemine erinevate spordialadega, ravimine ja tervendamine ning samuti palju muud.
Kindlasti hakkab Teile meeldima bulgaaria rahvusköök, mis paistab silma huvitavate liha, mereandide ja köögiviljade kombinatsioonide poolest.

Bulgaarias puudub praktiliselt keelebarjäär – paljud kohalikud elanikud saavad vene keelest suurepäraselt aru ja oskavad end selles keeles väljendada. Samuti valdavad nad suurepäraselt inglise keelt.
 
Bulgaaria kliima
Klimaatiliste tundemärkide järgi võib riigi jagada kolme tsooni. Põhja-Bulgaarias on mõõdukas – kontinentaalne kliima. Traakia tasandikul valiseb stepikliima, aga Musta mere ranniku kliima läheneb kõigi tundemärkide järgi vahemere kliimale.
Puhkus Bulgaarias on tähendusrikas selle poolest, et päevitada saab siin maist oktoobrini: tänu kergele merebriisile ei ole siin suvel kurnavat kuumust. Juulis ja augustis on keskmine õhutemperatuur 30-32 kraadi, vee temperatuur – 24 kraadi. Talvel muutub Bulgaaria populaarseks mäesuusakuurordiks.
 

Bulgaaria kuurordid ja rannad
80% Bulgaaria külalistest eelistab puhata Musta mere ääres. Nende käsutuses on purjelauad, veesuusad ja purjespordivahendid, akvalangid ja katamaraanid, võimalus tegeleda sõudmisega ja osaleda kõikvõimalikel regattidel.

Bulgaaria kõige kuulsamad kuurordid on – Päikeserand ja Kuldsed liivad. Kuid peale Päikeseranna ja Kuldsete liivade on Bulgaarias hulgaliselt vähempopulaarseid kuurorte, mis ei jää kvaliteedi, vaatamisväärsuste hulga ja lõbustuste poolest kuulsatele kuurortidele alla.

Bulgaaria ja puhkus – peale Bulgaaria külastamist muutub see sõnaühend Teie jaoks lahutamatuks. Kuuldes sõna puhkus, assotsieerub see teie alateadvuses automaatselt Bulgaariaga.
Bulgaaria taliturism ei jää praegu teenindustaseme poolest klassikalistele kuurortidele alla, sellistele, nagu näiteks on Švetsis, kuid on viimastest tunduvalt odavam.
Ere päike, kohev lumi, suurepärased mäesuusarajad ja esmaklassilised hotellid – kõike seda pakub oma külalistele külalislahke Bulgaaria.
 
Bulgaaria investeerimiskliima
Kui Te olete valmis soetama kinnisvara isiklikuks otstarbeks või soovite investeerida Bulgaaria kinnisvarasse: soovite osta maja, maad või korteri Bulgaarias, siis Te sattusite just õigesse kohta.
Erilist tähelepanu väärib Bulgaaria kinnisvaraturul Musta mere kaldal asuv kinnisvara. Just seal avanevad suurepärased võimalused Teie rahaliste vahendite paigutamiseks ning investeerimiseks Teie ja Teile lähedaste inimeste puhkusesse ja tervisesse.
Bulgaaria on Euroliidus alates 2007. aastast! Kiirustage! Investeerimine Bulgaaria kinnisvarasse – see on investeerimine Teie tulevikku! Majade ja korterite hinnatõus on Bulgaarias lähima 5. aasta jooksul garanteeritud! Vaata Bulgaaria kaarti (PDF)
Vaata Bulgaaria pakkumisi Vaata Eesti pakkumisi

Tehingu tüüp::

 

Objekte lehel:

Maakond::

Hind :

 
-

Otsingusõna:

 
 
Obzor Beach Resort

Kaasiku 1a

Teeääre elamurajoon

Liivimaa Kinnisvara
Avaleht Ettevõttest Üürikorterid Pakkumised Kontakt
© Liivimaa Kinnisvara | Telefon: 601 6961 | Telefon: 740 3430 | info@liivimaa.ee

Liivimaa, kinnisvara, Liivimaa kinnisvara, Liivimaa kinnisvarabüroo, Liivimaa Kinnisvarabüroo OÜ

Kinnisvara tartu, Kinnisvara, Kinnisvarabüroo, Kinnisvaraweb

Üürimine, Rentimine, Arendus, Arendusprojekt, Projekt

Maja, Korter, Krunt, Äripind, Pind, Metsamaa, Maa

Korterelamu, Elamu, Tuba, Pioneerpliit, Saun

Bulgaaria, Bulgaaria kinnisvara, Must meri