Liivimaa Kinnisvarabüroo OÜ
Bulgaaria Kinnisvara
Bendita Mare
Kinnisvara
Liivimaa Kinnisvara
Liivimaa Kinnisvara
Pilt
Koostöös Liivimaa Kinnisvara Bulgaaria partneri- tega suudab meie sõbralik meeskond pakkuda Teile parima lahenduse kinnisvara soetamiseks päikeselisel Musta mere rannikul ja mägistes suusakuurortides.
 
Rippmenüüst saate vaadata ka meie teisi pakkumisi Bulgaarias!
 
Liivimaa Kinnisvara
Pilt Liivimaa Kinnivara avaleht
www.liivimaa.ee
Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt Pilt
Tutvustus Pildigalerii Maja plaanid Asukohakaart Hinnakiri Kontakt
Pilt
Pilt
Tutvustus Print

Üldandmed

"Cabacum Beach Residence and Spa" keskus asub Varnas, ühe tõepoolest unikaalse ranna ääres, mitme väikese ja imetlusväärse eraplaazi piirkonnas.

"Cabacum Beach Residence and Spa" asub kõigest 3. kilomeetri kaugusel maailmakuulsatest kuurortidest "Kuldsed liivad" ja "Pühakud Konstantin ja Jelena".

"Cabacum Beach Residence and Spa" – see on suletud tüüpi luksuslik elamukompleks, kus on 200 panoraamvaatega tuba, suurusega alates 63-st kuni 260-ne ruutmeetrini, õõpäevaringne videovalve, turvateenistus ja uksehoidja.

Kompleks vastab kõrgetele Euroopa ehitusstandarditele. Peale kõrgekvaliteediliste korterite pakub kompleks "Cabacum Beach Residence and Spa" veel:

• Oma kuumaveeallikatest mineraalveebasseini
• Professionaalselt projekteeritud Spa-keskust
• 50 m kaugusel asuvat Varna üht kõige kuumemat plaaşi “Cabacum Beach”
• Ööpäevaringset videovalvet, turvateenistust ja uksehoidjat, kes tagavad teile ohutuse ja mugavuse.
• Klientidele tagatakse tehnilise teenindusega täielik mugavus

Asukoht

• 3 km kuurordikompleksideni "Kuldsed liivad" ja "Pühakud Konstantin ja Jelena"
• 12 minutit Varna keskuseni
• 15 minutit sadamani ja raudteejaamani
• 30 minutit Varna lennujaamani
• 40 minutit Balichka lähistel asuvate golfiväljakuteni

Tere tulemast Bulgaariasse!

Bulgaaria – see on kütkestav koht nii suve- kui ka taliturismiks. See on suurepärane maa, kus on rikkalik ja koloriitne kultuur, hingematvate vaadetega mäed, tihedad metsad, lopsakad orud ja suurepärased liivarannad, mida saavad Teile pakkuda ainult Vahemeremaad.

Ülimalt lihtne, Bulgaaria – see on tõeline kingitus! Jõed, järved, kuldsed liivarannad, avarad tasandikud, kõrged mäed ja igihaljad metsad loovad selle riigi ebatavaliselt mitmekesise maastiku.

Igaüks, kes otsib päikesevalgust ja soovib osta puhkamiseks suurepärase kinnisvara, peab teadma, et Bulgaaria – see on koht, kust tasub alustada oma otsinguid.

Olles üks esimesi Euroopa riike, mis rajati juba 681. aastal, on Bulgaaria koht, millel on rikas ajalugu ja helge tulevik.

 
Pilt
Pilt
Pilt
Eesti keeles In EnglishПo-Pycckи