Liivimaa Kinnisvarabüroo
Eesti keeles In English Пo-Pycckи
Ettevõttest Üürikorterid Pakkumised Kontakt

Geograafiline asend
Eesti asub Balti mere Soome lahe lõunakaldal. Tallinnast 80 km põhja pool asub Soome, 300 km ida pool Sankt-Peterburg, lõunasse jääb Riia ning loodesse Rootsi.

Eesti pealinnal Tallinnal on tihe praamiliiklus Helsingi ja Stokholmiga; raudteeühendus võimaldab kergesti jõuda Moskvasse ja Sankt-Peterburgi. Tallinna lennujaam võtab vastu lennukeid Moskvast, Kiievist, Riiast, Vilniusest, Varssavist, Helsingist, Stokholmist, Kopenhaagenist, Frankfurtist, Hamburgist, Londonist,

Viinist ja tšarterreise kogu maailmast. Lennujaam asub kesklinnast 2 km kaugusel.
 

Pealinn Tallinn
Tallinna kultuurile on iseloomulikud euroopalikud traditsioonid, peamiselt skandinaavia ja saksa omad, kuid on tuntav ka slaavi mõju.

Tallinn on üks parimaid maailma linn-muuseumide seas. Eestimaa randu riivanud ajaloolained peegelduvad suursugustes ehitistes, mis loovad kuulsa Tallinna silueti ja hubastes majakestes, mis asuvad kokkusurutuna vanalinna kitsastel tänavatel.

 

Kliima
Eestis valitseb mõõdukas merekliima. Turismi jaoks soodne aeg on – alates maist kuni oktoobri keskpaigani. Suvekuude keskmine õhutemperatuur on 15–25°C. Tänu vee madalseisule soojeneb vesi meres ja järvedes kiiresti ning ulatub juulis kuni 20–24°C. Suplushooaeg kestab juuni algusest kuni augusti lõpuni.

Eesti rannad on suurepärased kohad perepuhkuse veetmiseks. Kümnete kilomeetrite pikkustel looduslikel randadel on võimalik täielikus eraldatuses puhata.

Talvel on Eestis suusatamiseks head tingimused. Parim aeg selleks on veebruar.
 
Loodus
Eesti metsad kuuluvad segametsade vööndisse. Metsad võtavad enda alla 40% riigi pindalast. Kõige levinumad on tüüpilised männimetsad, eriti Eesti kagu- ja lõunaosas. Laialehelised metsad kasvavad ainult üksikute saludena, esmajoones Lääne- ja Põhja-Eestis. Paesel pinnasel, peamiselt Saaremaal ja Loode-Eestis, kasvavad männikutest ja kuusikutest koosnevad loometsad.
 

Eesti valuuta
Eesti rahvuslikuks valuutaks on Eesti kroon, mis võeti kasutusele 1992. aastal. 1 Eesti kroon võrdub 100 sendiga. Eesti krooni ametlik kurss euro suhtes on 15,65 krooni 1 euro eest.

 
Kinnisavara Eestis
Eesti on suurepärane koht perepuhkuse veetmiseks. Riigi territooriumil asuvad sellised suurepärased tuntud kuurortid nagu Haapsalu ja Pärnu. Ostke ühes nendest linnadest väike majake, millest saab teie piiritagune suvila ning kus saate veeta kogu oma puhkuse. Eestis võib soetada elamispinna väga tagasihoidliku summa eest. Seejuures on kõige tähtsam korteri, kotedži või eramu ostuleping õigesti vormistada.
 
Vaata Bulgaaria pakkumisi Vaata Eesti pakkumisi

Tehingu tüüp::

 

Objekte lehel:

Maakond::

Hind :

 
-

Otsingusõna:

 
 
Obzor Beach Resort

Kaasiku 1a

Teeääre elamurajoon

Liivimaa Kinnisvara
Avaleht Ettevõttest Üürikorterid Pakkumised Kontakt
© Liivimaa Kinnisvara | Telefon: 601 6961 | Telefon: 740 3430 | info@liivimaa.ee

Liivimaa, kinnisvara, Liivimaa kinnisvara, Liivimaa kinnisvarabüroo, Liivimaa Kinnisvarabüroo OÜ

Kinnisvara tartu, Kinnisvara, Kinnisvarabüroo, Kinnisvaraweb

Üürimine, Rentimine, Arendus, Arendusprojekt, Projekt

Maja, Korter, Krunt, Äripind, Pind, Metsamaa, Maa

Korterelamu, Elamu, Tuba, Pioneerpliit, Saun

Bulgaaria, Bulgaaria kinnisvara, Must meri